Flebologie

Flebologická ambulance zajišťuje léčbu povrchového žilního systému dolních končetin včetně ultrazvukové diagnostiky. Ambulantně provádíme žilní skleroterapii, miniflebektomie v lokální anestezii a ošetření metličkových žil radiofrekvenční jehlou s přístrojem VIRIDEX

V rámci jednodenní chirurgie poskytujeme miniinvazivní operace křečových žil dolních končetin nejmodernější LASEROVOU technikou - EVLA.  


EVLA - Endovenózní laserová ablace

Rychlá a minimálně invazivní metoda pro odstranění velkých křečových žil dolních končetin. Metoda EVLA patří k nejprogresivnějším způsobům v terapii křečových žil.

Při porovnání s klasickou metodou má tento typ operace mnoho výhod. Vyznačuje se menší bolestivostí, krátkou dobou rekonvalescence a s tím spojenou pracovní neschopností, vzniká méně modřin a jizev a tím je dosaženo i lepšího kosmetického efektu. Metoda je šetrná, bezpečná a účinná.

V pooperačním období pacient nosí kratší dobu kompresní punčochy, chůze je možná ihned po zákroku a pacient se navrátí ke svým normálním činnostem během několika málo dnů. 

Telefonické objednání a zaslání receptů nebo poukazů denně od 7 do 12 hodin

+420 603 437 700; +420 465 568 438